Jak możesz pomóc?

• Możesz zostać darczyńcą Fundacji wpłacając dowolną kwotę na konto:
    • FUNDACJA ZMIEŃMY ŚWIAT
    • Nr.konta: 95 1750 1338 0000 0000 2091 2607
    • (BNP Paribas Bank Polska SA)
    • Dane do przelewu: Fundacja Zmieńmy Świat, ul.Lwowska 55, 33-100 Tarnów
  • nr konta dla przelewów z zagranicy:
    • PL95 1750 1338 0000 0000 2091 2607
    • Kod SWIFT: PPABPLPKXXX
  • Możesz też wpłacić dowolną kwotę przez portal http://siepomaga.pl - wejdź na stronę www.siepomaga.pl/fzs i dokonaj z niej wpłaty na naszą fundację
  • Możesz to zostać darczyńcą poprzez PayPal. Nasz adres PayPal to zmienmyswiat@gmail.com
  • Możesz przekazać nam 1%. W zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce wpisz nasz nr KRS: 0000124918
  • Możesz pomóc szukając dla nas sponsorów, firm, osób prywatnych które zakupią i przekażą nam karmę dla kotów albo przekażą darowiznę.
  • Możesz z okazji urodzin zorganizować na facebooku zbiórkę urodzinową.
  • Możesz zostać wirtualnym opiekunem kota. Więcej szczegółów patrz w menu po prawej "zostań wirtualnym opiekunem"
  • Będziemy bardzo wdzięczni, za rozpowszechnianie wszelkich informacji o naszej Fundacji. Jeżeli posiadasz swoją stronę internetową , bloga, profil na facebooku wstaw link do strony, logo fundacji, baner o 1% i innych naszych akcjach.
  • Potrzebne są nam także artykuły weterynaryjne, preparaty witaminowe, środki czystości, do dezynfekcji które zużywamy w dużych ilościach.

Twoja pomoc pozwoli sfinansować pomoc weterynaryjną (sterylizacje, zabiegi chirurgiczne, leczenie), zakup karmy, utrzymać szpitalik dla kotów, azyl dla kotów, zapewnić karmę i pomoc weterynaryjną kilkuset kotom wolnożyjącym jakie są pod naszą opieką, pomoże w realizacji projektów edukacyjnych, kampanii informacyjnych i innych działaniach.

Za każdą formę pomocy będziemy bardzo wdzięczni.

Pomagaj