Część główna

Galeria

Stadko kotów bezdomnych (podwórkowo-piwnicznych), którymi sie opiekujemy (wszystkie wysterylizowane) już od kilkunastu lat. Przybiegają do jedzenia zawsze o określonej godzinie, niektóre dają się nam głaskać i ocierają się o nogi (ale tylko nam przed innymi uciekają w popłochu). Z tego podwórka już kilka kotów się dało oswoić na tyle że można było znależć dla nich domy. Wiele kotów też na to podwórko nam podrzucają. Wszystkie które były oswojone czy też dały się oswoić znalazły domy.

A to koty z jeszcze innego podwórka które są pod naszą opieką. Jest ich więcej ale nie wszystkie dały się sfotografować. Koty miały wcześniej do dyspozycji całkiem fajną piwnicę w której mieszkały sobie od lat. Niestety właścicielka się wyprowadziła i nagle koty zaczeły co niektórym przeszkadzać. Trzy koty trafiły do nas, reszta znalazła schronienie na pobliskim podwórku gdzie mieszkaja ludzie życzliwi kotom i zgodzili się na ich dokarmianie oraz pozostawienie domków na zimę. Kotki z tego podwórka są wszystkie wysterylizowane. Zadomowiły się tutaj, codziennie dostają jedzenie, teren jest ogrodzony, więc są bezpieczne.

Bardzo dziękujemy panu Jurkowi autorowi zdjęć, za ich udostępnienie!

Gromadka kotów domowych-rozpuszczonych pieszczochów, które u nas mają już zapewnione dożywocie (wszystkie przygarnięte z ulicy, po przejściach). Oczywiście wysterylizowane.

Poniższe zdjęcia pochodzą z http://www.webshots.com