Najgorszy czas dla zwierząt

Wakacje to czas trudny dla zwierząt, bowiem wielu właścicieli psów czy kotów pozbywa się swoich dotychczasowych pupili.

Tarnowska fundacja "Zmieńmy Świat" szuka przyjaznych domów i odpowiedzialnych ludzi, chętnych do przygarnięcia masowo wyrzucanych na ulice kotów. Jak zapewnia Anna Giemza działaczka tarnowskiej fundacji, przeznaczone do oddania czworonogi są zdrowe, czyste i umieją korzystać z kuwety. W większości są to koty małe 1,5-2 miesięczne, ale też i starsze 7-8 miesięczne, już wysterylizowane i wykastrowane. Są przyjazne, bardzo towarzyskie, pięknie ubarwione i spragnione miłości - pilnie poszukują domów i czekają na ludzi, którzy mogą się nimi zaopiekować.

Telefon kontaktowy dla zainteresowanych to 0 606 - 124 - 073. Zdjęcia kotów poszukujących swoich przyszłych opiekunów można oglądać w Internecie na stronie www.fundacjazmienmyswiat.pl.