TARNÓW. Kocięta na bruku! Kto je przygarnie?

Tarnowska Fundacja "Zmieńmy Świat" zwraca uwagę na los kotów, często traktowanych przez tarnowian okrutnie, okaleczanych, porzucanych przez właścicieli.

- Po raz kolejny znaleźliśmy cztery młode kocięta, porzucone tym razem pod blokiem przy ul. Kołłątaja. Bezduszny właściciel wyrzucił je po prostu na ulicę, nie interesując się ich dalszym losem - mówi oburzona Anna Giemza z Fundacji "Zmieńmy Świat".

Pani Anna apeluje do ludzi wrażliwych o przygarnięcie sześciotygodniowych, samodzielnych już zwierząt.

- Są odpchlone i odrobaczone, umieją korzystać z kuwety. Są pięknie ubarwione: rude, czarno-białe, czarne i bure, z białymi łapkami i "krawatką" pod szyją - zachęca. Czułych na kocią krzywdę i zainteresowanych opieką nad zwierzakami prosi o kontakt telefoniczny pod numerem: 621-95-11. (MAB)