PRZYGARNIJ KOTA

Tarnowska Fundacja "Zmieńmy Świat" zaprasza jutro i w sobotę miłośników zwierząt, a szczególnie kotów, na otwartą imprezę pod hasłem .Przygarnij kota". Jutro w godzinach 15-19, a pojutrze w godzinach 9-15, przed wejściem do obiektu handlowego Carrefour w Tarnowie wystawione zostaną bezdomne koty, które tarnowianie mogą przygarnąć.

- Podczas tej imprezy będą szukać domów koty małe i dorosłe już Wysterylizowane. Wszystkie z nich są odpchlone, odrobaczone, przebadane weterynaryjnie, nauczone korzystania z kuwety. Każdy z nich otrzyma gratis atrakcyjną "wyprawkę", będzie można też na miejscu zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria dla zwierząt - zachęca Anna Giemza z Fundacji "Zmieńmy Świat". Finałem imprezy "Przygarnij kota" będzie aukcja czworonogów na antenie lokalnego radia RDN, 4 października. (MAB)